Detaje te reja

Ky është avokati nga Mitrovica që u vra mëngjesin e sotëm, i dyshuar djali i tij

Një e rëndë ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në një familje në veri të Mitrovicës, ku kanë mbetur të vdekur babë e bir.

Nga policia kanë konfirmuar se i dyshuari e ka therur për vdekje babain dhe vëllain e tij.

Ndërkohë, në media raportohet se personi që ka mbetur i vrarë nga i dyshuari, djali i tij është avokati Millan Bigoviq.

Polica nuk ka dhënë ende informacione të zgjeruara në lidhje me ngjarjen.

LEXO EDHE:

Ngjarje tragjike në veri të Mitrovicës: Vdesin babë e bir gjatë një përleshjeje në mes vete – Ballkani.info