albin kurti

Kurti ndan foto albumin nga ndeshja Shqipëri – Itali

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka ndjekur lojën mes Shqipërisë dhe Italisë natën e së shtunës.

E sot, shefi i ekzekutivit ka ndarë disa foto ku shihen momentet kyçe duke shikuar ndeshjen me plot emocione, njofton Klankosova.tv.

Bashkë me Kurtin, ishte edhe ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj dhe zëvendësambasadori i Italisë, Ferrero.