Anwar

Komentuesi tha se Dua Lipa është në lidhje me një të shëmtuar, reagon ‘dhëndrri i Kosovës’

Anwar i përgjigjet ndjekëses që e ofendoi.

Dua Lipa tash e një kohë po e shijon lidhjen e dashurisë me Anwar Hadid dhe të dy duken të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Ata udhëtojnë në vende të ndryshme, mes tyre edhe udhëtimet tek familja e njëri-tjetrit dhe kalojnë mirë edhe me ata.

Së fundi, një komentuese në Twitter shkroi: “I dashuri im tha se Dua Lipa duket person i mirë, sepse është në lidhje me një “të shëmtuar”.

Këtë postim, i dashuri i Duas e ripostoi në Instagram dhe e shoqëroi me një emoji duke qarë.

Ndryshe, Anwar Hadid është babai i dy modeleve të njohura Gigi e Bella Hadid.