Raporton policia

Klinë: Pas një mosmarrëveshje i vë flakën shtëpisë së viktimës

Një person i ka vënë flakën shtëpisë së një personi tjetër dje rreth orës 03:00 të mëngjesit, mirëpo, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Sipas policisë, i dyshuari tashmë është arrestuar dhe arsyeja e vënies së zjarrit të shtëpisë së viktimës në lagjen Drenica në Klinë, është një mosmarrëveshje e mëhershme.

Me vendim të prokurorit i dyshuarit është dërguar në mbajtje