Kjo është prezantuesja më seksi e sportit shqiptar, sipas medias franceze

Ilda Bejleri njihet për postimet provokuese në Instagram. Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të përfolura të ekranit shqiptar.

Kjo gjë është vënë re edhe nga një faqe futbolli franceze, e cila ka postuar disa nga fotot më joshëse të Ildës.

“Ju prezantojmë me Ilda Bejlerin, një gazetare sportive shumë e njohur në Shqipëri dhe e kuptojmë pse”, shkruan “La minute Football” në Facebook.

Postimi ka marrë me mijëra pëlqime, ndërsa nuk mungojnë komentet në lidhje me Shqipërinë si një vend interesant për t’u vizituar.