Ish e dashura e Majkut

Kjo është dhurata më e mirë në jetën e Majlindës

Emri i saj u bë e famshme falë lidhjes me Majkun.

E me reperin, Majlinda Zeka ka një djalë që e ka quajtur Roan, shkruan Syri.net

Ndonëse pa dëshirë, së fundmi ai ka qenë arsye e grindjes virtuale që Majk dhe Majlinda kanë pasur për disa ditë.

Si do që të jetë, në llogarinë e saj në Instagram, Majlinda ka hedhur një fotografi të djalit të saj, të cilës ia la një shkrim ku tregoi se çfarë vlere ka për të Roani.

“Dhurata me e bukur e tere jetës” janë fjalët përbri fotos./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Brx2oj9gIwM/?utm_source=ig_web_copy_link