Pozharan

Kjo është arsyeja që çoi deri tek krimi makabër në Pozharan të Vitisë

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë.

Fetah Zuka dyshohet se ka vrarë bashkëshorten dhe dy fëmijët.

Burime të sigurta brenda prokurorisë në Gjilan thanë për mediet se arsyeja që çoi deri tek vrasja është një konflikt që kishin pasur çifti bashkëshortor në vendin e jashtëm ku kanë jetuar.

Ata kanë jetuar jashtë dhe aktualisht gjindeshin në Kosovë. Gjithashtu, i dyshuari për vrasje në fund ka vrarë edhe veten.

Tashmë kanë dalë edhe pamjet e para nga vendi i ngjarjes: