Kjo “debulesë” e Orindës po i kushton pak

Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta nuk e ka fshehur asnjëherë “debulesë” e saj për gështenjat.

Por këtë herë duket se kjo preferencë e saj i ka kushtuar pak. Mbrëmjen që lamë pas ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet duke pjekur gështenja ndërkohë që prej tyre shtëpia ka marrë mjaft tym: “Kur i vë flakën shtëpisë për gështenja”,-ka shkruar Orinda krahas fotos së publikuar në Instagram./Gazeta Express/