Modelja

Kim nuk ju lë ta harroni, pozon joshëse në pishinë (FOTO)

Kim Kardashian ka ardhur sërish joshëse në bikini.

Duket se Kim Kardashian nuk mund të rri pa provokuar.

Ajo, në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit ndan shpesh fotografi, nga ato më të ndryshmet, madje edhe të biznesit të saj mirëpo vëmendjen e marin gjithmonë të njëjtat.

Pozat provokative të zeshkanes seksi, janë gjithnjë në fokusin e mediave rozë. Kim nuk i la fansat ta harrojnë as kësaj here.

Një tjetër imazh nga pishina e ka publikuar së fundmi dhe në bikini duket tejet seksi.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on