Kim Kardashian

Kim Kardashian totalisht e zhveshur

Ylli televiziv i “Keeping Up With the Kardashians”, Kim Kardashian ka bërë publik një imazh totalisht nudo.

Ajo bashkangjitur me fotografinë ka shkruar se ky është trupi i saj pas darës, shkruan “Zëri.Info”.

Sipas kësaj fotografie vështirë të besohet se ky trup është i saj, kjo pasi që duket aspak i formësuar dhe me përplot tule!