Këngëtarja

Kida në studio për projektin e ri muzikor?

Duket se Kida po vjen me këngë të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, njihet për sukseset e shumta që ka arritur në muzikë.

Këngët e saj janë shndërruar në hite që nga fillimi i karrierës dhe tani Kida nuk e ka ndërmend të ndalet.

Me një foto të publikuar në Instastory la të kuptohet se së shpejti do ta sjell edhe një këngë.

Kida shihet në studio ndërsa nuk ka bërë të ditur shumë detaje.