këngëtarja

Kida fillon ditën me plot pozitivitet

Kida po vazhdon të publikojë imazhe nga pushimet.

Kida po i vazhdon pushimet e saj në Turqi prej nga edhe po ndan fotografi të ndryshme me ndjekësit.

Pas suksesit që arriti me bashkëpunimet me Lyrical Son ‘Deja Vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’, është koha për pak pushime për artisten e cila sapo bëri një postim në Instastory ku shfaqet shumë atraktive në bikini.

Së fundmi artistja konfirmoi edhe pjesëmarrjen e saj në ‘Sunny hill festival’ që do të mbahet në fillim të muajit gusht.