Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ‘vërshohet’ nga ngushëllimet për OJ Simpson, kishte konspiracione se ishte babai i saj

Vdekja e yllit të NFL, OJ Simpson, bëri që Khloe Kardashian të vërshohet me ngushëllime.

Kjo për faktin që shumë ndjekës, dhe adhurues së historisë së saj, mendojnë se ai ishte babai i vërtetë i saj.

Nëna e Khloe Kardashian, Kris Jenner, u përfol shumë për faktin se ajo kishte krijuar lidhje jashtëmartesore me Simpsonin.

E gjitha kjo, mbeti vetëm një thashetheme.