Aktorja

Kështu ‘Xhakarta’ e këndon ‘live’ këngën ‘Mike’

E ka pasur edhe këtë guxim.

Aktorja Arta Elezi e njohur për rolin e ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’ ka qenë e ftuar në edicionin festiv të emisionit “Xing me Ermalin”, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë vetë Ermali ai i cili në Instagram ka hedhur një video ku shihet Arta duke kënduar këngën ‘Mike’ të Elvanës dhe Ledrit, ani pse ajo nuk është këngëtare.

Ai videos ia la një shkrim ku tha se aktores kosovare ia vlerëson guximin për këtë pjesë./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Br0qGfkli0g/?utm_source=ig_web_copy_link