Kështu e kanë dekoruar Ronaldo e Gerogina shtëpinë e tyre për festat e fundvitit

Do jetë një krishtlindje e veçantë për Cristiano Ronaldon dhe familjen e tij.

Ndryshe nga vitet më parë, kësaj herë ai do të jetë në Itali, Torino. Dhe atmosfera festive ka mbërritur në shtëpinë e portugezit.

Këtë na e ka zbuluar partnerja e yllit, Georgina nëpërmjet një foto në profilin e saj në Instagram.