Këngëtarja e njohur befason: Adelina Ismajli ka më së shumti operacione plastike

Në edicionin e fundit të emisionit të Luana Vjollcës ‘Shiko kush luan’ ishte e pranishme edhe Fjolla Morina.Këngëtarja ishte ajo e cila u bë pjesë e disa lojërave në program, ku erdhi deri në një sfidë me koleget e saj.

Njëra nga lojërat ishte me anë të pushkës me bojë, ku ajo tregoj se çfarë mendon për koleget e saj këngëtare.

Ajo i ndau disa nga këngëtaret se pse i pëlqejnë, Fjolla tha se ka simpati për Encën për shkak se ajo ka vokal, po ashtu e vlerësoj dhe miqësinë me Afërdita Dreshajn.

Por se kush ka me shumë operacione plastike ajo habiti me deklaratën e saj!

Fjolla e konsideroj Adelina Ismajlin ‘Personazhi me më shumë operacione plastike është Adelina Ismaili’ tha Fjolla.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është ‘Fustani‘.