Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjell këngë me Bebe Rexhën

Seven në ‘SevenBizz’ në T7.

Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë.

Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar këtë lajm ekskluziv.

Ai tregon detajet për këtë bashkëpunim, duke thënë se demon e këngës e kanë bërë tashmë, ndërsa ka mbetur të merren vesh kompanitë muzikore nën menaxhimin e të cilëve janë artistët.