Këngëtari i njohur nxjerrë fotografi të Adelina Tahirit me bashkëshortin e saj

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Një nga çiftet më të përfolura të shoë biz-it shqiptar është Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjozha Markov. Dyshja deri pas lindjes së djalit nuk u shfaqën së bashku, gjë që ky gjest u kritikua mjaftë shumë.

Por, tani dyshja shfaqen me imazhe, ndonëse të rralla, shkruan Indeksonline. Është aktori dhe prezantuesi shqiptar, Ermal Mamaqi ai që sot ka postuar një fotografi ku shihet me çiftin duke darkuar.

Ku këta të fundit duken tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, teksa s’ka shumë kohë që janë bërë prindër të një djali.