Napoli-Roma

Kemi gol në ndeshjen Napoli – Roma

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Napolit dhe Romës.

Stephan El Shaarawy shënoi golin e parë për romakët në minutën e 14’ të takimit.