Kadri Veseli i bën foto në dasmë, fotografit të tij FOTO

Pas një dite të ngjeshur politikisht, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në mbrëmje ka marrë pjesë në një dasmë.

Ai se bashkë me bashkëshortën e tij kanë qenë të ftuar në dasmën e fotografit të tij, Petrit Prenaj, shkruan ballkani.info.

Në një moment të festës, Veseli është treguar modest dhe e ka marrë aparatin fotografik duke i bërë foto çiftit të ri. /Ballkani.info/