Mihrije Braha

Ka kaq shumë vetëbesim, ja çka poston Mihrije Braha sot!

Mihrije Braha është njëra nga personazhet e skenës shqiptare që për më shumë se çdo gjë shquhet për vetëbesimin.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me fustanin e gjatë me shumë ngjyrë dhe stilin e zakonshëm të flokëve.

Në këto imazhe shihet nga emisioni që e drejton së bashku me bashkëshortin e saj, Naimin.