Trailer

Jennifer Lopez dhe Cardi B shfaqen si striptise me lëvizje të nxehta në videon më të re të filmit (VIDEO)

JLo e Cardi B po vijnë bashkë në një film me striptizëm.

E për filmin ‘Hustlers’ është shfaqur traileri i ri, ku artistet shfaqen duke bërë punën e personazheve të tyre.

JLo shihet si një striptizere me përvojë, e cila edhe trajnon një vajzë të re e cila do të mësojë këtë profesion.

Në këtë film me Jennifer Lopez e Constance Wu luan edhe reperja Cardi B.

Cardi ka përvojë në këtë fushë pasi ajo para se të bëhej e famshme ka fituar një shumë të madhe parash si valltare e klubeve të natës, të cilat i ka shfrytëzuar për të zhvilluar karrierën si repere.

loading…