Bllogerja

Jehona, tepër e nxehtë gjatë kalërimit

Bllogerja dhe influencuesja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka vazhduar edhe sot me foto provokative

Derisa dje ajo kishte postuar disa foto ku shihej e zhveshur dhe mbulonte trupin me  peshqir.

Jehona, e cila është motra e këngëtares dhe modeljes Afërdita Dreshaj, sivjet ishte shumë më aktive në rrjetet sociale dhe duket se edhe do të sjell risi në fushën e bllogerëve.

Ajo shquhet edhe për asetet e saj të kolme që ka, sidomos gjoksin.