Postimet

Ja si dukej reperi Fero kur ishte fëmijë (FOTO)

Është publikuar një foto tjetër e Feros, para se ai të bëhej i famshëm.

Reperi Fero po vazhdon të jetë emri më i komentuar në botën e repit shqiptar dhe të shoubizit.

I ri në moshë pos sukseset ka arritur t’i ketë të mëdha andaj në rrugën e njëjtë po vazhdon të eci.

Pavarësisht sukseseve, kanë filluar së fundmi të qarkullojnë foto të vjetra të reperit, se ku punonte ai para se të bëhej reper.

Mirëpo tani po qarkullon një imazh i cili tregon e Fero repin dhe stilin prej një ‘gangsteri’ gjithmonë e ka pasur në qejf.

Foton e ka ndarë me ndjekësit më pas e dashura e tij Arbenita dhe e ka ri-postuar vetë reperi Fero.