këngëtarja

I shkruante vazhdimisht, Bebe Rexha publikon mesazhet e futbollistit të njohur

Këngëtarja amerikane me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka thënë se një futbollist i njohur i ka shkruar asaj për t’u takuar me të.

Bebe Rexha thotë se ai është i martuar dhe ka tre fëmijë, këtë e ka shkruar këngëtarja ne Instagramin zyrtar të saj, ku ndiqet nga 7 milionë ndjekës.

“Ju ka ndodhur edhe juve ndonjëherë kur një djalë futet e del në jetën tuaj. Dhe ata janë tradhtarë, dhe ta humbin kohën”, ka shkruar Rexha në Instagram.

Ajo ka publikuar mesazhet që ka shkëmbyer me futbollistin, mirëpo nuk ka publikuar emrin.

Bebe Rexha e ka kritikuar personin në fjalë, duke thënë se ajo nuk është e interesuar në të dhe se ai është i martuar dhe ka tre fëmijë.

“Ju jeni i martuar dhe ke tre fëmijë. Bëhu një model për dikë dhe merru me sportin tënd dhe më lini të qetë”.