CR7

I biri kërkon modelin e flokëve të CR7, i ati i bën gjysmëhënën e Fenomenit: “Ka vetëm një Ronaldo!” (Video)

Në këtë periudhë të izolimi social nuk është e rrallë dëshira për të ndryshuar ‘look’, ndoshta dhe per faktin se shumë dyqane berberësh janë mbyllur prej masave të koroanvirusit.

Në rrjetet sociale është bërë viral klipi i një fëmije që i kërkon të atit t’i presë flokët ne model Cristiano Ronaldo. Por se vogëlushi e gjen veten në fund në kokë me gjysmëhënën si Ronaldo (Fenomeni) në Botërorin 2002.

“Ka vetëm një Ronaldo” tallet i ati me djalin që është i përlotur, ne nje zhgënjim i madh për djaloshin dhe një goditje nën brez për Cristiano Ronaldon…