Heidi Klum mbretëreshë e Hallouinit

Tashmë duket se është pranuar nga të gjithë që askush nuk e merr Hallouinin më seriozisht se Heidi Klum, për sa i përket kostumeve.

U bënë shumë vite tashmë që ajo i lë të gjithë gojëhapur me kostumet e sofistikuara, aq sa ka marrë titullin mbretëresha e Hallouinit.

Modelja gjermane, nënë e katër fëmijëve, e organizoi festën e parë të Hallouinit në vitin 2000, dhe çdo vit ka qenë më ekstravagant se tjetri, transmeotn tch.