Boksieri

Haxhi Krasniqi prezanton veturën superluksoze, ky është çmimi marramendës që ka paguar për të

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi ka blerë një veturë të re

Robin Krasniqi, ka publikuar fotografinë e blerjes së tij më të re.

Krasniqi ka investuar goxha në makinën e tij të re të markës Mercedes dhe e ka publikuar fotografinë në Instagramin e tij.

Duke pozuar plot krenari pranë makinës ai e ka quajtur “bebe” këtë veturë të edicionit të fundit të Mercedes.

Kjo veturë e markës Mercedes C Class, kushton mbi 62 mijë euro ndërsa Robin ka zgjedhur të jetë në ngjyrë blu të errët.

View this post on Instagram

? ??

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on