Ferizaj

Hajnat ia mësyjnë bankës me mëngjes në Ferizaj: Grabitet Raiffeisen Bank në qendër të qytetit

Grabitet banka Raiffeisen Bank në Ferizaj, e cila ndodhet në qendër të qytetit në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe nuk dihet për dëmin që është shkaktuar në bank, dhe as ka të lënduar.  Që në orët e hershme kjo rrugë është bllokuar për qarkullim dhe policia po merret me rastin.

Kujtojmë, që nuk është hera e parë që në këtë qytet bëhen grabiteje nëpër banka. Lidhur me rastin Ballkani.info do t’ju mbajë të inofrmuar…