Kolumbi

Gruaja, 52 vjeç, u përpoq të këpuste testikujt e ish-it pasi i premtoi atij seks nëse takoheshin

52-vjeçarja kolumbiane u arrestua nën dyshimin se kishte sulmuar ish-in në organet gjenitale ndërsa ajo kryente një akt seksual ndaj tij.

Një grua e joshi ish-të dashurin e saj duke premtuar të bënte seks me të dhe më pas u përpoq t’i këpuste testikujt, shkruan “DailyStar”.

52-vjeçarja kolumbiane u arrestua muajin e kaluar nën dyshimin se kishte përdorur një thikë për ta sulmuar atë në organet gjenitale ndërsa ajo kryente një akt seksual ndaj tij – por është kursyer nga burgu pavarësisht se ka pranuar sulmin.

Viktima e saj marokene arriti ta luftonte atë dhe ta çarmatoste pavarësisht se u godit edhe dy herë në faqe dhe fytyrë përpara se të tërhiqej në një lokal aty pranë për të ngritur alarmin.

39-vjeçari u la në nevojë për disa qepje dhe më pas u dërgua në spital për mjekim.

Raportet lokale në atë kohë thanë se ai kishte rënë dakord për seks me ish të dashurën e tij pas disa pijeve në një bar në qytetin Majorcan të Alcudia.

Ajo u dha një dënim me kusht me dy vjet burg të martën në një gjyq në Palma pasi u deklarua fajtor për akuzën e plagosjes me një armë të rrezikshme.

Gazeta e respektuar e ishullit Diario de Mallorca tha se asaj i ishte dhënë gjithashtu një urdhër ndalimi që e ndalonte atë të afrohej ose të kontaktonte viktimën e saj për dy vitet e ardhshme.