LAJMI I FUNDIT

Gjuajtje ma armë zjarri në Istog, policia jep detaje

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Pejës. Përmes zëdhënësit Driton Rugova.

Rugova ka thënë se nuk ka persona të lënduar.

“Gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në ora 10:30, mirëpo nuk ka të lënduar dhe nuk është arrestuar askush”, ka thënë Rugova.

Ai ka thënë se policia po e heton rastin.