Kënga e re

“Gettin Up” publikohet nga Mellon

Ka publikuar projektin e ri muzikor.

Mellon ka ardhur me këngën e re e cila titullohet “Gettin Up”, shkruan Ballkani.info.

Projekti vjen i finalizuar edhe me videoklip që tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë reperi, mix dhe master Ibrahim Halili, kurse për producimin është përkujdesur Bekim Krasniqi.

https://www.youtube.com/watch?list=UUWB4Nx2FxLFK5xlXKCXCSxQ&v=G3ncFY6Redw