formacionet

Gent – Roma, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën e dytë në Europa League mes Gentit dhe Romës.

Klubi italian e ka fituar takimin e parë me rezultat minimal 1-0, çka do të thotë që sfida është ende e hapur, raporton Gazeta Express.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:55 në “Ghelamco Arena”.

Gent:

Roma:

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”it” dir=”ltr”>⚡️ Ecco la nostra formazione per <a href=”https://twitter.com/hashtag/GentRoma?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw”>#GentRoma</a> ⚡️<br><br>DAJE ROMA!<a href=”https://twitter.com/hashtag/UEL?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw”>#UEL</a> <a href=”https://t.co/ZZJ86bGnDL”>pic.twitter.com/ZZJ86bGnDL</a></p>— AS Roma (@OfficialASRoma) <a href=”https://twitter.com/OfficialASRoma/status/1233068849924317191?ref_src=twsrc%5Etfw”>February 27, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>