Galeri: Fotografi dhe video nga kërcimi i moderatores shqiptare, që i çmendi të gjithë nga tubi

Moderatorja Leila Kraja ka “djegur” skenën e “Dance With me” me një kërcim shumë sensual.

Së bashku me partnerin Robert Berisha, ajo ka performuar në tub para publikut, një kërcim erotik dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Me vithe të ekspozuara në një bodysuit të ngushtë ngjyrë silver, moderatorja i ka habitur të gjithë.

Dyshja u duartrokit shumë dhe u vlerësua me pikë të larta. Në fund të kërcimit Robert Berisha falenderoi produksionin që i ofroi të ishte pjesë e këtij spektakli dhe tha se u kënaq shumë.

Disa momente nga ky kërcim i shihni më poshtë.