Modelja e njohur

FOTO/ Arta Elezaj thekson të pasmet ‘si pjeshkë’ me veshje sportive

Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale ndan video dhe imazhe të ndryshme, të cilat her pas here komentohen pozitivisht nga ndjekësit.

Ndërkohë, bukuroshja brune në disa postime ka bërë të ditur se është duke kaluar kohë në Brezovicë, teksa shfaqej mjaft atraktive.

Ajo ka zgjedhur që në një fotografi të vishet në mënyrë sportive, ndërsa në fokus kishte vënë të pasmet e formësuara.

Vlen të përmendet se modelja është e pëlqyer për tiparet trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta

Elezaj përpos bukurisë mori popullaritetin në serialin e njohur ‘O sa mirë’, ku u pëlqye për rolin e saj.