Këngëtarja

Fjolla Morina ‘ndez’ rrjetin me këto imazhe, ekspozon shumë këtë pjesë të trupit

Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet më provokuese se kurrë më parë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona dhe një xhaketë, ndërsa nën të kishte ekspozuar shumë gjoksin.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fjolla Morina është “Fustani”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

View this post on Instagram

Tu e majt veten me tmira😝

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on