Fejesa

Fejohen Andi dhe Melisa? – dalin pamjet

Andi dhe Melisa prej kohesh janë folur qe janë ne një lidhje ndonëse asnjeri nuk e ka pranuar. Ka patur foto te ndryshme qe vërtetonin se jetonin bashke ne Tirane.

Melisa madje disa kohe mbylli edhe Instagramin per tu dhene fund këtyre aludimeve.

Por një foto se fundmi ku shihen Andi dhe Melisa ka ngritur dyshimet për një fejese ose celebrim te mundshëm. Vete impostura e tyre e tregon kete gje.