“Falja e Gjakut” kënga e re nga Gold AG

Reperi Gold AG ka publikuar këngën e tij më të re “Falja e Gjakut”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, Arian Agushi.

Orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

Pjesë e klipit janë edhe aktorët Çun Lajqi, Nimon Muçaj, Sunaj Raça, Shpëtim Kastrati, Arian Agushi, Mehedin Selimi, Andi Shabanhaxhaj, Ledion Zukaj, Naser Tolaj.

https://www.youtube.com/watch?v=q74pDou1V6U