Këngëtares

Ermali ia publikoi këtë foto, kështu po duket fytyra e Tunës

Do e ketë në emisionin e tij si mysafire.

Prandaj, Ermali këto ditë po qëndron bashkë me Tunën me të cilën po e xhiron intervistën dhe storiet tjera përcjellëse, shkruan Ballkani.info.

Në Instastory, komediani ka hedhur një video ku shihet Tuna duke u ushqyer por, vëmendjen më të madhe e ka marrë fytyra e këngëtares.

Me pak grim, pothuajse fare, Tuna dukej shumë më ndryshe se sa kur del në paraqitjet tjera publike.

Sido që të jetë, presim ta shohim intervistën, mbase do jenë edhe këto pamje./Ballkani.info/