Këngëtarja

Engjëllusha Salihu fotografohet krah mikut të familjes Kardashian

Engjëllusha Salihu është parë krah mikut të familjes Kardashian.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe në të shihet me grimerin e famshëm Ariel, mikun e familjes Kardashian.

Pranë fotos së postuar Engji nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka etiketuar atë në foto duke dëshmuar kështu se ka një shoqëri me të.

Kujtojmë se Ariel ka shoqëri edhe me Albërije Hadërgjonajn dhe vajzën e saj Anxhelinën.

loading…