Këngëtarja

Enca “çmend” rrjetin me foto të nxehta, kush po e shoqëron në shtrat?

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhiu, njihet si një figurë publike e cila gjithmonë ndez rrjetin përmes postimeve dhe fotografive të nxehta që publikon.

Së fundi, ajo ka publikuar disa fotografi të nxehta nga shtrati, ku shihet e shoqëruar nga një person i gjinisë mashkullore, indentiteti i të cilit nuk dihet ende.

Më poshtë ju sjellim fotografitë:

No description available.