Modelja e njohur

Emocionon Arbenita Ismajli, kujton babain e ndjerë me këtë fotografi

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, para pak dite ka humbur njeriun më të dashur, babain.

Kjo u bë e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku e kujtoi me fjalët më emocionuese.

Së fundi, ajo ka shpërndarë edhe disa fotografi ku shihet babai i saj në kohën kur ishte më i ri.

Ndryshe, Arbenita dhe Fero janë bërë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Nina.