Këngëtarja

Elvana hyn mes ‘luanëve’

Ka bërë dy foto interesante.

Këngëtarja Elvana Gjata në Instagram ka hedhur këto imazhe, ku shihet mes dy luanëve të muruar, të cilët dukeshin sikur do ta sulmonin atë.

E veshur me një palë pantallona të shkurta dhe një bluzë të gjerë, këngëtarja shkëlqente plot stil.

View this post on Instagram

Next?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

loading…