Moderatorja

Elita Rudin shtatzënia e ka zbukuruar akoma më shumë

Prezantuesja Elira Rudi dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko po presin që shumë shpejtë të bëhen prindër.

Elita është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe bazuar në fotot që po publikon shihet se po e shijon në maksimum.

Së fundmi në Instagram ajo e ka publikuar një foto duke ngrënë dhe detaji interesant shihet në bluzën që ka veshur.

Atë madje shtatzënia e ka zbukuruar akoma më shumë.