Këngëtarja

Edona uron mashkullin që e do më së shumti

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Edona Llalloshi ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me gjithë familjen e saj për rreth, shkruan Ballkani.info.

Foton e hodhi pasi ka një arsye të madhe.

Këngëtarja ka uruar babain e saj i cili po feston ditëlindje.

“Urime BABË i dashtun ditëlindjen.Të Dua” janë fjalët e saj.

Në foto vërehet edhe ngjashmëria e Edonës dhe motrës së saj me nënën e tyre./Ballkani.info/