Edhe Kaltrina di të provokojë, ja çfarë foto publikoi

Është e martuar, madje është dhe nënë.

Por, kjo gjë, siç duket e ndalon Kaltrina Selimin në publikimin e imazheve që mund të konsiderohen provokative deri në një masë, shkruan Ballkani.info.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi nga afër, por, veshja e saj, një fustan tejet i hapur nga para ka ‘ndezur’ ndjekësit që Kaltrina ka në këtë rrjet social.

Ndonëse dukej shumë bukur dhe elegante, të tillë atë nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Kaltrina Selimi (@kaltrinaselimiiofficial) on