Kylie Jenner

E vetizoluar: Miliarderja më e re në botë provokon keq me fotografinë e fundit

Edhe pse e vetizolua, miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner ka vazhduar të provokojë në rrjete sociale me linjat e saja trupore.

Pronarja e “Kylie Cosmetic” është duke e shfrytëzuar në maksimum kohën e vetizoluat për të mbajtuar sa ma aktive të jetë e mundur profilin e saj në Instagram.

Profilin e saj ajo e përdorë edhe për të reklamuar produktet e saja dhe produktet që motrat e saj lëshojnë në treg.

Së fundi, bukuroshja pozoi me një bodysuit të bardhë, në të cilin tregoi sërish format super seksi që ka.

Për shumë pak kohë postimi i Kyliet mori shumë pëlqime.

View this post on Instagram

?☁️

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on