ngacmim

E tmerrshme: Burri kosovar ngacmohet nga një burrë tjetër në Facebook

Një burrë ka raportuar në polici të premten se përmes mesazheve dhe telefonatave është ngacmuar nga një i dyshuar tjetër

Ky rast sipas tij ka ndodhur pas disa publikimeve në rrjetet sociale.

Është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti po cilësohet si ‘ngacmim’.