VIDEO

E imituan momentin kur ajo humbi ndjenjat në “BBV, ky është reagimi epik i Fifit

Këngëtarja e njohur Fifi është majft aktive në skenën muzikore. Këtë verë ajo është tejet e ngarkuar me mbajtjen e mbrëmjeve muzikore.

Së fundmi këngëtarja është përballuar mënjë situatë të sikletshme. Dikush nga të pranishmit në koncert e ka imituar momentin kuar ajo humbi ndjenjat në BBV.

E prekur Fifi ka ndaluar performancën dhe ka deklaruar se ajo skenë nuk ka qenë e qëllimshme.

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po rë kisha dashur të rrëzohesha për shoë kisha bërë tjetër gjë. Nuk jam rrëzuar për shoë dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty”- i tha ajo fansit e më pas nisi të performonte ‘O lulija jonë me limona’.