Te rinjte

E dhimbshme: Këta janë dy të rinj nga Bujanoci që humbën jetën në aksident tragjik

Pas një aksident të rëndë trafiku, që ndodhi dje në rrugën Lluçan, afër fshatit Dobrosin të Bujanocit, janë lënduar 6 nxënës të shkollës së mesme, ku dy prej tyre kanë humbur jetën.

Ndërsa, katër të tjerë janë dërguar për trajtim në spitalin e Nishit.

Të rinjtë që vdiqën i takojnë familjes Bilalli dhe Sabedini.

Image may contain: night, tree and outdoor